Pronájem pro Vás

Na severu Prahy, v trojúhelníku vymezeném konečnou stanicí metra, nákupním centrem a lesoparkem, jsme pro Vás postavili 3 bytové domy. Pro všechny, co chtějí žít v Praze, u metra, ale v zeleni.

V každém domě je 17 bytů. Tyto byty jsou pouze k pronájmu. Dům A (Kadečkové 14) byl dokončen v září 2019, B v říjnu 2019 a C (Horalova 1a) v lednu 2020.

Domy jsou mezi výstavbou rodinných domů a lesoparkem. Dům je postavený z cihel Heluz. To je nejlepší stavební materiál, co může být. Byt dýchá, a přitom má skvělé tepelně izolační vlastnosti. Domy jsou nízkoenergetické (PENB – B). Vynikající zvuková izolace.

Kuchyňské linky jsou úplně nové se spotřebiči Electrolux (dům A a B) a TEKA (dům C). V každém bytě je velká vestavěná skříň

Do bytu je přiveden vysokorychlostní internet. Je možno využívat služby via home od T-Mobile.

 

Naše nabídka
U nás v Letňanech
doprava
Doprava

Městská část Praha 18 – Letňany se díky prodloužení trasy metra „C“ a budovanému městskému okruhu stávají stále více vyhledávaným místem k bydlení.

nákupy
Nákupy

Obchodní centrum Letňany nabízí celou řadu služeb, kulturního vyžití, nákupů a zábavy. Kompletní občanská vybavenost. V blízkosti Lidl, nebo Globus v Čakovicích.

sport
Sport

Aquacentrum Lagoon, víceúčelové sportovní zařízení Sportcentrum Avion s hokejovou halou Ice arena a hlavně letňanský lesopark s cyklostezkami a singeltraily Vám zaručí veškeré sportovní vyžití.

Hned u vjezdu do lokality je Džungle. Lezecký areál.

příroda
Příroda

Hned pod okny domů je letňanský lesopark. Výhled na sever, směrem do Čakovic, je na lesík Havraňák.

Rodinné domy

V sousedství bytových domů jsou rodinné domy, které jsou stejného architektonického rázu a tvoří velmi příjemnou čtvrť. V současnosti máme všechny domy z první a druhé etapy vyprodané. Pozemky pro třetí etapu máme všechny zarezervované.
 

Mapa lokality