vyhledavač
O nájmu

Domy jsou již stavěné a určené pouze k pronájmu. Díky tomu mají lepší hlukovou izolaci a jsou použity odolnější materiály. Dům je nízkoenergetický - třída B (PENB). V každém domě je 17 bytů.

Pronájem přímo od majitele - neplatíte provizi!

Majitelem domu A je společnost U lesoparku sro, IČ: 26214946, DIČ: CZ26214946, se sídlem Kadečkové 14. Praha 18, domu B společnost Letňany sever sro, IČ: 29150388 DIČ:29150388, se sídlem Kadečkové 16, Praha 18 a domu C Ing. Pavel Burian.

V domě je kancelář, kde je možno operativně řešit vše spojené s pronájmem. Odečty spotřeby tepla, studené a teplé vody se provádí dálkově.

3 Garsoniéry (1+kk) o velikosti 36m2 - Byty X.3

5 Dvoupokojových bytů (2+kk) o velikosti 40m2 - Byty X.1 a X.5

3 Dvoupokojových bytů (2+kk) o velikosti 64m2 - Byty X.4

3 Třípokojové byty (3+kk) o velikosti 60m2 - Byty X.2

Byty v přízemí mají velké terasy.

Ve třetím patře (4.NP) jsou tři velké byty - 4-1, 4-2 a 4-3.

X1
X.1

Dvoupokojový byt je určen pro pár, nebo náročnějšího jednotlivce.
Obývací pokoj s kuchyňským koutem má plochu 25,6 m². Kuchyně je kompletně zařízená, včetně spotřebičů prémiové značky Elektrolux. Terasa je orientovaná na jihozápad a má tak krásné odpolední a večerní sluníčko.

X2
X.2

Krásný, třípokojový byt určený především pro rodinu s jedním dítětem, nebo náročnější pár.
Obývací pokoj s kuchyňským koutem má plochu 22 m². Pokoje mají plochu 11 a 13 m². Kuchyně je kompletně zařízená, včetně spotřebičů prémiové značky Elektrolux. Terasa je orientovaná na jih a má tak krásné odpolední a večerní sluníčko. Oddělené WC, koupelna s vanou.

X3
X.3

Garsoniéra určená pro singles.
Pokoj s kuchyňským koutem je ale velký 27 m². Kuchyně je kompletně zařízená, včetně spotřebičů prémiové značky Elektrolux. Byt má výhled do zeleně. V předsíní je velká vestavěná skříň.

X4
X.4

Krásný, dvoupokojový byt určený především pro náročnější pár, nebo rodinu s jedním dítětem.
Obývací pokoj s kuchyňským koutem má plochu neuvěřitelných 35 m². Ložnice má plochu 15 m². Kuchyně je kompletně zařízená, včetně spotřebičů prémiové značky Elektrolux. Terasa je orientovaná na východ a má tak krásné ranní sluníčko. Oddělené WC, koupelna s vanou.

X5
X.5

Dvoupokojový byt je určen pro pár, nebo náročnějšího jednotlivce.
Obývací pokoj s kuchyňským koutem má plochu 25,4 m². Kuchyně je kompletně zařízená, včetně spotřebičů prémiové značky Elektrolux.

4-1
4-1

Krásný byt pro ty nejnáročnější. Byt je určený pro pár.
Oddělená kuchyně s jídelnou je kompletně zařízená, včetně spotřebičů prémiové značky Elektrolux. V ložnici je vestavěná šatna. Terasa je velká 12 m² a orientovaná na jihozápad a má tak krásné odpolední a večerní sluníčko. Oddělené WC, koupelna s vanou.

4-2
4-2

Největší a nejkrásnější byt v celém domě. Dvě veliké terasy. Podlahová plocha 106 m2! .
Obývací pokoj s kuchyňským koutem má plochu 26 m². Kuchyně je kompletně zařízená, včetně spotřebičů prémiové značky Elektrolux. Tři pokoje mají plochu: 15, 13 a 10 m². Jedna terasa je velká 6 m² a orientovaná na východ a druhá 8 m² orientovaná na západ. Oddělené WC, koupelna s vanou.

4-3
4-3

Krásný byt pro ty nejnáročnější se dvěma terasami. Byt je určený pro pár.
Obývací pokoj s kuchyňským koutem má plochu 20,4 m². Kuchyně je kompletně zařízená, včetně spotřebičů prémiové značky Elektrolux. Jedna terasa je velká 7 m² a orientovaná na jih a druhá 6 m² orientovaná na západ. Oddělené WC, koupelna s vanou.

Do bytu je přiveden vysokorychlostní internet. Je možno využívat služby via home od T-Mobile. V každém bytě je velká vestavěná skříň. Skříň je bílé barvy (na vizualizacích je hnědá, aby byla lépe vidět).

Nájemníci s vlastním autem si musí pronajmout garážové stání, aby nezabírali parkovací místa v okolí. Parkovací místa před domem budou vyhrazena pouze pro krátké zastavení, nebo návštěvy.

Adresa domu A je Kadečkové 890/14, dům B Kadečkové 891/16 a dům C Horalova 892/1a.

Definice ploch uvedených na webu:

Podlahová plocha: Definice dle zákona 372/2001 Sb.: podlahová plocha místností bytu, kromě teras, balkónů a lodžií. 

Užitná plocha: Plocha uvnitř vnějších stěn.